STK PODKONICE v zostave: Tomáš Žaloudek, Andrej Král, Dušan Samuelčík, Pavel Jób
TJ KREMNICA "B" v zostave: Vladimír Roško, Jozef Petrík, Miroslav Kotvan, Ján Majer st.
STK MAGNAZIT REVÚCA - TISOVEC "B" v zostave: Tibor Kaššai, Jozef Kelich,

Robert Zacher - štvrtý hráč chýbal

Nedeľa 10.3.2013 bola dňom keď po prvákrát sa stal člen nášho oddielu Richard Vaclavík víťazom krajského bodovacieho turnaja. I napriek neúčasti dvoch najlepších dorastencov nášho kraja I.Pétera a M.Adámka /STK Lučenec-Kalinovo/ je víťazstvo tohto 17 ročného dorastenca veľkým prísľubom do budúcnosti. Jeho finálový zápas sa vyvíjal po víťaznom 1.sete dosť nepriaznivo, lebo v druhom ani vedenie 10:8 v jeho prospech nestačilo na víťazstvo a miesto 2:0 bolo 1:1. Tretí set vyhral jeho súper B.Bartalský /Doprastav Zvolen/ suverenne a štvrtý set skončil v prospech Vaclavíka tesne 14:12. Piaty rozhodujúci set viedol v pomere 5:2 pri zmene strán a dokonca 6:2.Súper znižil na 6:5 a vyžiadaný teim doniesol plnú koncentráciu nášho hráča a predovšetkým športovú agresivitu s konečným zaslúžilým víťazstvom. V kategtórii dorastu štartoval ešte starší žiak J.Janíček, ktorý obsadil konečné 5.miesto čo je jedno z jeho najhodnotnejších výsledkov. Dokázal predovšetkým seba aká dôležitá je koncentrácia na hru.
     V kategórii mladších žiakov obsadil A.Bašták 8.miesto na ktorom skončil aj v predchádzajúcich turnajoch.

Zoznam schválených potahov jún 2013

XVIII.Medzinárodné preteky mládeže v Lučenci Obrázok

Turnaj o Banskobystrický pohár

Dňa 23.novembra 2008 sa v Lučenci  uskutočnil stolnotenisový turnaj o Banskobystrický pohár. Na turnaji sa zúčastnili dvaja hráči Mladosť-Relax Rimavská Sobota Robert Huszti a Gabriel Polgári. Turnaj bol obsadený s kvalitnými hráčmi prvej,druhej, tretej a štvrtej ligy. Robert Huszti podľahol Rogosovi v skupine a tak nepostúpil do daľšých bojov. Gabriel Polgári prekonal všetkých súperov a vyhral celý turnaj s nadhľadom. K tomuto úspechu mu gratulujeme.